Loading...
Akcia
Prehrať video
Prášková farba 4 g — nebesná modrá

Prášková farba 4 g — nebesná modrá

bez mlieka bez mlieka
bezlepkové bezlepkové
vegánske vegánske
Prašná farba nebesky modrá. Balenie: 4 g.
Na sklade 4 ks
U vás 7.10.2026

5,90 €
147.5 € / 100g
ks
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 526,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Fondust je vodou riediteľné práškové farbivo, špeciálne navrhnuté na farbenie potravín s veľmi nízkym obsahom vody. Séria vodou riediteľných práškových farbív Fondust, ktorej je táto farba súčasťou, ponúka: – matný povrch – rozpustnosť vo vode – vysokú koncentráciu farby – 36 krásnych odtieňov – 100 % jedlé – bezlepkové – bezlaktózové – bez arašidov a orechov – vhodné pre vegetariánov a vegánov. Farbu môžete použiť na sfarbenie fondánu, marcipánu, krémovej polevy, maslového krému, cesta na torty, makrónov, cukroviniek, pri airbrushi a pod. Farbu NEMÔŽETE použiť na čokoládu.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 4 g

Zloženie produktu

Sľuda, protihrudkujúca látka (E555), farbivá E102, E110, E129, E132, E133, E171.

Krajina pôvodu

Kanada

Ďalšie informácie

Farba Modrá
Zástupca výrobcu v EÚ
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobná spoločnosť
Roxy & Rich Inc.
H500-18005 rue Lapointe Mirabel, QC, J7J 0G2
info#roxyandrich.com
www.roxyandrich.com

Technické parametre

Kategória: Prachová farba modrá
Modré potravinové farbivo
Výrobca Roxy and Rich
EAN 653341963291
Kód produktu f4.022

Recenzia

Je to skvelé.
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Dekoratívny perleťový práškový pigment Fractal – Frozen Blue (2,5 g)

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo vhodné na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľov

6,60 €
264 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Nové
Jedlá prášková farba Fractal – Lagoon Blue, 2,6 g

Jedlá prášková farba Fractal – Lagoon Blue, 2,6 g

Dodaj fondánu, krému, čokolády i cukrovým dekoráciám

4,30 €
165.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Piesok farba Kingfisher

Piesková farba Kingfisher od Edible Art pre ľahké maľovanie jedlých dekorácií a motívov.

4,00 €
22.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlá prášková farba Fractal – Royal Blue (1,6)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

5,10 €
255 € / 100g

Na sklade > 10 ks